604637624
Apartamenty w Górach

TYLKO 9KM OD NASZYCH APARTAMENTÓW, TRZEBA DOJECHAC  Z KACWINA DO MAŁEJ FRANKOVEJ, KTÓRA JEST POŁĄCZONA Z BACHLEDOVĄ DOLINĄ I JEZIERSKIEM

Rodzinny narciarski ośrodek Ski Bachledova (820–1160 m n.p.m.) położony jest na stokach Spiskiej Magury, skąd rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr Bielskich. Znajduje się tylko 30 kilometrów na północ od Popradu. Rozpościera się na terenie trzech gmin – Żdziar, Jeziersko i Mala Frankovka, a dojazd do ośrodka jest możliwy ze wszystkich tych miejscowości.

KLIKNIJ I ZOBACZ AKTUALNE WARUNKI NA KAMERCE INTERNETOWEJ

Ski Bachledova oferuje słowacki unikat, możliwość jeżdżenia na nartach w trzech dolinach położonych w różnych stronach świata, fantastyczne rodzinne narciarstwo i gwarancję śniegu przez cały sezon. Aż 9,5 km tras narciarskich jest sztucznie naśnieżanych, a narciarze mają do dyspozycji 4-osobową kanapę w Jeziersku, 3-osobową w Bachledovej Dolinie, 6 wyciągów i 12 tras zjazdowych o łącznej długości 11,5 km i o wszystkich stopniach trudności. Także narciarze biegowi mogą spędzić u nas czas – mają do dyspozycji 19 km tras. Trasy czynne są też wieczorem, stoki są oświetlone. Chętnym ośrodek oferuje naukę jazdy na nartach, możliwość wypożyczenia sprzętu oraz serwis narciarski. Na miejscu bezpłatny parking oraz możliwość dojazdu do ośrodka ski-busami (ze Żdziaru i Jezerska).

2 nowe trasy narciarskie o średniej trudności

W SKI Bachledova nie zapomino o naszych najmłodszych, dla których przygotowano liczne atrakcje. Podczas gdy starsi aktywnie relaksują się na trasach zjazdowych albo wygrzewają się na słońcu przed ski-barem, najmłodszymi, w szkółce narciarskiej SUNKID, zajmuje się zespół naszych licencjonowanych instruktorów. Karuzela przeznaczona dla początkujących narciarzy sprawi im wiele radości z pierwszego poruszania się na nartach. Po czasie spędzonym na nauce, można przenieść się do dziecięcego bajkowego świata z tubingowym torem i chodnikiem dydaktycznym. Wszyscy ci, którzy łakną współzawodnictwa, będą mogli zmierzyć swoją prędkość jazdy na nartach na torze slalomowym przy trasie narciarskiej Hreben. Uzupełnieniem atrakcyjnie spędzonego dnia będą wrażenia z zimowej jazdy na torze bobslejowym czy też na snowraftingu.

Miejscowe restauracje, bistra i bufety położone bezpośrednio na stoku oferują lokalne specjalności i inne smakołyki. Wyjątkowa atmosfera panuje zawsze w ski-barze, w który zabawa trwa aż do późnych godzin.

Usługi

Ski&Sun

parking w Bachledowej dolinie

szkoła narciarska dla dorosłych

szkoła narciarska dla dzieci z wyciągiem

przedszkole

możliwość jazdy na sankach

paralotnie

wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

serwis narciarski

tor tubingowy

pogotowie górskie

restauracje, bary

lekarz, apteka, fryzjer, poczta, kantor wymiany walut, sklepy

 

Dziecięcy teren narciarski SUN kid

Na wszystkich początkujących narciarzy czeka obok spodniej stacji w Bachledowej dolinie dziecięcy świat zabaw SUN kid. Oprócz bajkowych bohaterów najmłodsi narciarze znajdą tutaj także wyciąg taśmowy dla dzieci oraz karuzelę do nauki. Zaraz obok znajduje się kurs jazdy na nartach Ternavski, w której doświadczeni instruktorzy łatwo nauczą jeździć na nartach nawet tych najbardziej strachliwych małych klientów.

Za wejście do terenu pobierana jest opłata 3 euro.

Dziecięcy świat bajkowy misia Kubusia

Wszyscy mali narciarze, którym już nie potrzebny instruktor, mogą się nieźle pobawić w dziecięcym świecie misia Kubusia. Czeka na nich bezpiecznie zamknięty teren z wyciągiem taśmowym, górą pełną przeszkód, bramek oraz figur. Świat dla dzieci, w którym jazda na nartach to rozrywka i zabawa.

Teren darmowo dostępny jest dla wszystkich dzieci. Znajduje się w pobliżu miesjca wysiadania z 3-osobowej kolejki

 

Lodowisko

Nowy oświetlone lodowisko usytuowany jest w pobliżu pensjonatu SKI Jezersko w Jezersko. Łyżwy można wypożyczyć w recepcji. Lodowisko jest dostępna codziennie od 10:00 do 22:00 wieczorem.Wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

Ceny wynajmu łyżew:Dorośli: 2 EUR / godzinaDla dzieci poniżej 12 lat. 1,50 / godzina

 

 

NazwaTypDługośćPojemność

ATatrapoma TS 31526 m1350 os./h

BTatralift 4-siedzenie850 m2400 os./h

DTatrapoma F12280 m650  os./h

ETatrapoma FP12450 m650 os./h

GTatrapoma P180 m460 os./h

HObszar dla dzieci100 m50 os./h

JDouble Max1090 m1200 os./h

KLIKNIJ I ZOBACZ CENNIK

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...