604637624
Apartamenty w Górach

Wyciąg narciarski w Kacwinie znajduje się w pobliżu przejścia granicznego  Kacwin - Velka Frankowa ok. 2km, oraz w pobliżu przejścia granicznego Niedzica - Łysa nad Dunajcem ok. 6km. Trasa jest dobrze utrzymana, ratrakowana oraz oświetlona. Długość trasy 300 metrów.

Przy górnej stacji wyciągu rozpoczyna się ośmiokilometrowa trasa narciarstwa biegowego. Można wówczas podziwiać Tatry, Pieniny, Magurę Spiską, Beskid Sądecki i Gorce.

Charakterystyka wyciągu:- Długość 330 m.- Stok oświetlony- Różnica wzniesień 65 m- Przepustowość: 550 os./h- Średnie nachylenie 24%- Szeroka polana- Palenisko do smażenia kiełbasy- Miejsce do grilowania- Dobrze zaopatrzony barekJest to wyciąg orczykowy, co zapewnia dużą przepustowość a tym samym znacznie skraca czas stania w kolejce. Stok posiada sztuczne oświetlenie co umożliwia jazdę po zapadnięciu zmroku należy podkreślić iż daje to możliwość jady na nartach w zimie o około 6 godzin dłużej bo aż do 10 - tej wieczór, a czasem i dłużej. Przy wyciągu znajduję się mała gastronomia można zjeść ciepły posiłek, napić się ciepłej herbaty oraz zagrzać przy ognisku piekąc kiełbaskę. Duży i wygodny parking, na którym można bezpiecznie zostawić własne auto również wieczorem.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...